українська російська англійська

"А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" святкує своє 25 - річчя

20.04.2017 | 15:09

Сьогодні 25-річницю з дня заснування святкує одне із провідних українських видавництв дитячої літератури незалежної України та найвідоміших дитячих видавництв Східної Європи - «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

 

Свою історію це відоме видавництво розпочало з публікації дитячої абетки у липні 1992 року, а сама  назва походить з оповідання Івана Франка «Грицева шкільна наука», в якому діти вчилися читати по складах за фразою: «А-ба-ба-га-ла-ма-га».

 

За час своєї діяльності  видавництво видало понад 100 назв книг загальним накладом понад 4 мільйони примірників, кожен новий примірник видавництва розходиться мільйонними тиражами, а права на книжки придбали 19 країн світу. «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» друкує видатних авторів минулого й сучасності, українських та іноземних у власному перекладі, приділяючи велику увагу якості оформлення своїх книжок, при створенні найкращих українських дитячих книжок «для малят від 2 до 102» співпрацюють з визначними художниками та графіками.

 

Книги видавництва щороку перемагають у рейтингу «Книжка року» у номінації «Дитяче свято» та мають численні перемоги на поважних книжкових конкурсах.

«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГУ» занесено до Книги рекордів України за видання найбільшої книги в Україні — «Абетку» розміром три на чотири метри, вагою 250 кілограмів.

 

Міністерство культури України щиро вітає команду видавництва з такою знаковою датою і бажає нових  творчих досягнень та здобутків. Зичимо вам процвітання та добробуту, бажаємо і надалі радувати своїх читачів  якісною літературою і сприяти популяризації культури України в світі.

 

 

З нагоди святкування  видавництво оголошує конкурс – 25 найоригінальніших вітань з Днем народження будуть відзначені кращими книжками видавництва з автографами відомих авторів і художників!

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно опублікувати привітання у соціальних мережах з тегом #Абабагаламага25. Публікації обов’язково мають бути відкритими для широкого загалу.

 

версія для друку

Відео

Відеокліп «Колядка для янголів»

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України