українська російська англійська

Обрано кураторок Фестивалю молодого мистецтва

21.04.2017 | 12:49

Міністерство культури України, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький арсенал", Національний художній музей України запросили кураторок Фестивалю молодого мистецтва, що відбудеться у вересні-жовтні 2017 р. в "Мистецькому арсеналі". Кураторками Фестивалю стануть:

 

Лізавета Герман - кураторка, кандидатка мистецтвознавства, арт-критикиня, співкерівниця курсу Contemporary Art у школі Kyiv Academy of Media Arts. Досліджує історію кураторства та художніх виставок в Україні та світі, а також неофіційне радянське мистецтво. Разом із Марією Ланько працює в якості незалежного кураторського колективу та співзаснувала дослідницьку медіа-платформу "Відкритий архів".

Марія Ланько - незалежна кураторка, дослідниця, арт-критикиня. Здобуває PhD-ступінь в Aberdeen University, де досліджує колективні та самоорганізовані практики пізньорадянського і сучасного українського мистецтва. Разом із Лізаветою Герман є співкураторкою кураторської лабораторії в "Домі Майстер Клас".

 

Катерина Філюк - незалежна кураторка, арт-критикиня. Має ступінь магістра філософії Одеського національного університету І.І. Мечникова. Закінчила De Appel Curatorial Program 2015/16. В рамках проекту  “Суспільна угода” фонду ІЗОЛЯЦІЯ займається дослідженням комеморативних об'єктів та практик у публічному просторі. Директорка Dymchuk Gallery та координаторка Curatorial Program for Research.

 

Лізавета Герман, Марія Ланько і Катерина Філюк працюють над кураторською концепцією, відповідно до якої будуть прийматися роботи на участь у конкурсі Фестивалю молодого мистецтва. Кураторська концепція буде представлена разом із оголошенням про початок прийому заявок до кінця квітня 2017 р. Стежте за новинами!

 

 

Дізнатися більше про Фестиваль

 

версія для друку

Відео

Відеокліп «Колядка для янголів»

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України