українська російська англійська

Фахівці з Німеччини інспектують акустику та технічні механізми сцени Харківської опери

15.03.2017 | 07:56

Німецькі фахівці фірми ADA-AMC Acoustics & Media Consultants GmbH, яка спеціалізується на акустичних і медійних системах, проводять інспекцію великого і малого глядацьких залів Харківського національного академічного театру опери та балету імені Миколи Лисенка для поліпшення акустики, а так само проводять діагностику технічних можливостей сцен і оркестрових ям театру.

 

 

Вольфганг Анерт - генеральний директор ADA-AMC GmbH говорить: « Звіт ми передамо українській стороні для подальших дій».

 

Спільна робота з німецькими фахівцями стала можливою після зустрічі керівництва області Юлії Світличної з Генеральним консулом Німеччини Вольфгангом Мьоссінгером і керівництвом ХНАТОБ ім. М.В. Лисенка.

 

 

Після закінчення інспекції німецькі фахівці передадуть звіт з рекомендаціями керівництву ХНАТОБ для поліпшень акустичних даних залів і технічних можливостей сцен. 

 

 

 «Це один з етапів щодо поліпшення стану і залу, і цілого театрального комплексу загалом. Все це ми робимо для того, що б нашому глядачеві було цікаво і, що не менш важливо, комфортно», - розповідає в.о. генерального директора ХНАТОБ ім. М.В. Лисенка Олег Оріщенко.

 

версія для друку

Відео

Міністр культури Євген Нищук у програмі "Погляд" на "5 каналі"

Фотогалерея

У Львівській галереї мистецтв презентували виставку "Скарби Підгорецького замку"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України