українська російська англійська

НКММК "Мистецький арсенал" розширить напрями використання бюджетних коштів на розвиток підприємства та популяризацію культури

16.03.2017 | 17:34

Уряд на своєму  засіданні 16 березня вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному  бюджеті для фінансової підтримки Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Відповідний проект постанови Кабінету  Міністрів України передбачає  визначення  переліку капітальних  витрат, уточнення переліку поточних витрат та переліку витрат, на які можуть спрямовуватись  бюджетні кошти, а також розширює  напрями їх використання.

 

Так, згідно зазначеного Порядку, до поточних витрат підприємства  включається  оплата послуг фахівців для розробки музейних, мистецьких і культурологічних проектів і програм, тематичних досліджень, проектування і оформлення експозицій, оплата послуг Інтернет – провайдерів,  друк каталогів та друкованих матеріалів до культурно-мистецьких заходів тощо. Відповідно до  капітальних видатків включається  капітальний ремонт приміщень, придбання обладнання і предметів довгострокового користування, у тому числі видатки на поповнення музейного фонду .

 

Крім того, внесення змін до Порядку  удосконалить механізм розрахунків належних обсягів бюджетних коштів,  поліпшить взаємодію між ДП НКММК «Мистецький арсенал» з Державним управлінням справами та Міністерством  фінансів України при складанні звітності.

 

версія для друку

Відео

Відеокліп «Колядка для янголів»

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України