українська російська англійська

Уряд упорядкував умови виплати доплати за вислугу років працівників клубних закладів

16.03.2017 | 17:36

Для працівників клубних закладів встановлені рівні умови виплати доплати за вислугу років, як і  для інших працівників закладів культури, що в свою чергу забезпечить єдиний підхід у визначенні умов  оплати праці працівників різних закладів сфери культури.

Відповідний проект постанови  Кабінету Міністрів України  «Про внесення зміни до постанови Кабінету міністрів України від 9 грудня 2015 року №1026» був схвалений на засіданні Уряду 16 березня.

Проектом постанови, розробленого Міністерством культури України, пропонується внести зміни до пункту 3 постанови  КМУ від 9 грудня 2015 року №1026 «Питання  виплати працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури та відпочинку, центрів (будинків) народної творчості, центрів культури та дозвілля, інших культурно-освітніх центрів доплати за вислугу років, допомоги для оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань», встановивши для працівників клубних закладів ті самі умови виплати доплати за вислугу років, що і для інших закладів культури.

На сьогодні вищезазначеною постановою передбачається, що доплата за вислугу років працівникам державних у комунальних закладів виплачується  за рахунок коштів спеціального фонду, коштів отриманих від господарської діяльності та інших не заборонених законодавством джерел. В той же час, для працівників інших закладів культури, які отримують виказанні доплати, чинними нормативно-правовими актами не встановлено будь-яких обмежень або уточнень щодо джерел їх виплати.

 

Прийняття даної постанови  дозволить  впорядкувати несправедливий підхід у визначенні  умов оплати праці працівників різних закладів культури та передбачає виплату доплати за вислугу років працівникам клубних закладів у межах фонду оплати праці, затвердженого на відповідний рік.

 

версія для друку

Відео

Міністр культури Євген Нищук у програмі "Час. Підсумки дня" на "5 каналі"

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України