українська російська англійська

На День Незалежності у місті Покровську завершилась Всеукраїнська акція "За мир і щастя в Україні"

30.08.2017 | 07:56

24 серпня,  на День Незалежності  у прифронтовому місті  Покровськ Донецької області  закінчилася Всеукраїнська акція «За мир і щастя в Україні». Цей культурно-мистецький проект під назвою „Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну” стартував  31 липня за підтримки Міністерства культури України.  Ініціатива проведення акції належить юній художниці з Покровська (Донецька область) Лілії Дорошенко.

 

 

Минулого року Лілія стала автором проекту зі створення картини з пазлів „За мир і щастя в Україні”, яка вже визнана національним рекордом як полотно, створене найбільшою кількістю людей.

 

 

Полотно «За мир і щастя в Україні» (Картина Миру до написання якої долучилося близько 10 000 дорослих і дітей з усієї України) здійснила подорож по всіх регіонах України.

 

 

У кожному з 25 міст, куди приїздить закріплена на автомобілі картина з пазлів, відбувалися масштабні презентаційні заходи на центральних площах і вулицях.

 

 

У рамках заходу також було проведено благодійні аукціони українських художників під гаслом «Мистецтво лікує» та майстер-класи з малювання.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України