українська російська англійська

Всеукраїнський захід для дітей та молоді "Читаки. Писаки. Малюваки"

13.09.2017 | 09:11

З 15 по 21 вересня за підтримки Міністерства культури України у трьох містах -  Львові, Києві та Дружківка триватиме Всеукраїнський захід «Читаки. Писаки. Малюваки».  Стартує акція 15 вересня у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва.

У рамках заходу «Читаки. Писаки. Малюваки» планується  провести цикл круглих столів, під час яких обговорюватимуться теми єднання мистецтва і літератури, роль візуальної комунікації для виховання дітей, юнацтва. Також, учасники круглих столів зможуть зустрітися з дітьми-авторами картин, намальованих за темами прочитаних книг. До участі у круглих столах запрошені письменники та художники, які поділяться з підростаючим поколінням своїм досвідом.

Приєднання до культурного простору України, участь в образотворчій виставковій діяльності важливі для дітей та молоді. Не менш актуальне заохочення дітей і підлітків до творчого прочитання сучасної української та зарубіжної літератури.

Організаторами заходу виступають Державна бібліотеки України для юнацтва, КЗК «Донецький обласний художній музей», Львівській обласній бібліотеці для  юнацтва, Центр Дослідження Літератури для Дітей та Юнацтва, Бібліотека  ім. Лесі Українки м. Дружківці.

За задумом організаторів, головна ідея  проекту – через  малюнок повернути дітей до книжки. Виставки відбудуться на базі бібліотек: 15-17 вересня – у Львові, 18-19- Києві, 21-24 – Дружківці.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України