українська російська англійська

У Вишгородському заповіднику відсвяткували день Миколая-Чудотворця

20.12.2017 | 12:45

Протягом 18-19 грудня Вишгородський історико-культурний заповідник вітав учнів шкіл Вишгорода зі святом Миколая. На дітей зі спеціалізованої школи «Надія» та ЗОШ «Сузір’я» чекали святкові майстер-класи, де вони показали свої таланти й фантазію.

 

 

18 грудня в Музеї давньоруського гончарства ВІКЗ відбувся майстер-клас із ліплення глиняних новорічних іграшок для вихованців школи «Надія». До цього заняття долучилися й батьки. Майстер-клас став для гостей музею захопливою грою, мета якої – розвиток у дітей дрібної моторики – невід’ємної складової повноцінного розвитку. Заняття з ліплення відбувалося під керівництвом і з допомогою майстра-гончаря О. Кочубея. Цей захід – частина традиції співробітництва Музею давньоруського гончарства і спеціалізованої школи «Надія».

 

 

А в день Святого Миколая – 19 грудня – учні 6-Б класу ЗОШ «Сузір’я» побували в ролі різдвяних художників. Вони взяли участь у майстер-класі з розпису новорічної іграшки, що відбувся в Музеї давньоруського гончарства. Разом із науковим співробітником ВІКЗ О. В. Гордієнко, талановитою художницею, діти розмальовували ялинкові кульки, втілюючи новорічні фантазії. Відвідав свято і Миколай (науковий співробітник ВІКЗ В. Е. Перегуда), він приніс подарунки, отримати які можна було, відгадавши загадку чи заспівавши пісню. Й жоден учасник майстер-класу не пішов додому без солодкого гостинця.

 

 

За підтримку й допомогу в проведенні святкових заходів ВІКЗ дякує депутату Київської обласної ради Андрію Пещеріну та Благодійному фонду Романа Буковського, депутата Київської обласної ради.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України