українська російська англійська

Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко провела зустріч з делегацією Республіки Албанія на чолі з Державним Міністром у справах діаспори Панделі Майко

30.10.2019 | 19:55

 

30 жовтня перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко провела зустріч з  делегацією Республіки Албанія на чолі з Державним  Міністром у справах  діаспори Панделі Майко. 

У рамках зустрічі сторони обговорили питання проведення спільних двосторонніх проєктів у культурно-гуманітарній сфері, а також наголосили на важливості й надалі розвивати культурне співробітництво між країнами, зокрема звертати особливу увагу на співпрацю у сфері забезпечення культурних потреб національних меншин.

 

 

Державний Міністр підкреслив, що співпраця між країнами має сприятливе підґрунтя для подальшого розвитку, враховуючи наявність в Україні албанської національної меншини та чисельної української громади в Албанії. 

 

 

Світлана Фоменко зазначила, що Мінкультури звертає значну увагу на забезпечення прав національних меншин, зокрема албанської, та формування сприятливого середовища для їх розвитку.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України