українська російська англійська

Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака

09.12.2019 | 11:13

 

З 15 по 20 грудня 2019 року у місті Львові триватиме Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака.

 

Метою Конкурсу є збереження традицій національної вокально-виконавської школи, її інтеграція у світовий культурний простір, популяризація та впровадження в активну навчально-виконавську практику вокальних творів українських композиторів.

 

Конкурс проводиться за підтримки Президента України.

 

До участі у конкурсі відібрано 60 співаків та співачок (академічний спів) з України, Австрії, Польщі та Китаю віком від 16 до 30 років.

 

Творче змагання оцінюватиме авторитетне журі, яке очолить солістка Польської Королівської опери, професорка Університету музики імені Ф. Шопена Ольга Пасічник (Польща).

 

На сцені Львівської філармонії відбудеться Концерт-відкриття Конкурсу 15 грудня о 14:00 та Гала-концерт-закриття 20 грудня о 18:00.

 

https://portal.lviv.ua/wp-content/uploads/2019/12/75.jpg

 

Нагадаємо, Василь Сліпак – видатний український оперний співак, соліст Opéra National de Paris, учасник Революції Гідності, волонтер та колишній доброволець Правого сектору, Герой України, кавалер ордена «За мужність» та «Золотої зірки» (посмертно). Воював у районі Донецького аеропорту, брав участь у боях за Авдіївку. Загинув від кулі снайпера біля Луганського, йому тоді був 41 рік. Ціною власного життя врятував побратимів, адже українські захисники зуміли відбити атаку російських збройних формувань біля Дебальцевого та перейти у контрнаступ, посунувши противника з укріплених позицій.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України