українська російська англійська

Юні музиканти запрошуються до участі в Молодіжному симфонічному оркестрі України/YsOU

20.12.2019 | 11:13

 

Молоді музиканти з усіх областей та регіонів України віком від 12-ти до 22 років (на момент подання заявки) запрошуються до участі у відборі та прослуховуванні до складу Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU. Участь можуть взяти учні або студенти музичних навчальних закладів зі спеціальностей: струнні, духові та ударні інструменти.

 

ЕТАПИ ВІДБОРУ ТА ПРОСЛУХОВУВАННЯ

Попередній відбір. Кандидати заповнюють електронну заявку https://goo.gl/XNGPWD та надсилають відеозапис твору власного виконання до 19 січня 2020 на електронну скриньку: youth.orchestra.ua@gmail.com.

Результати попереднього відбору буде повідомлено 21 січня 2020.

 

Прослуховування. За результатами попереднього відбору кандидатів буде запрошено пройти прослуховування, яке відбудеться 21-23 лютого 2020 року у м. Київ. У рамках прослуховування кандидати презентують фрагмент із твору крупної форми (бажано 1 частину) та п’єсу за вибором. Попередньо також буде надіслано список оркестрових труднощів, виконання яких є частиною етапу прослуховування.

 

Детальні умови, час та місце проведення прослуховування будуть повідомленні у листі на електронну скриньку кандидата, у разі успішного проходження попереднього відбору.

 

Контактна особа:

генеральна менеджерка Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU Олександра Зайцева:

електронна пошта: youth.orchestra.ua@gmail.com;

тел.: +380681713397 (Telegram), +4917620829094 (WhatsApp/Viber).

 

Організатор – ГО «Культурна платформа»,
https://www.facebook.com/Yѕоuorchestra/

 

 

ДОВІДКА

За результатами прослуховування у грудні 2016 та 2017 років було обрано сімдесят молодих музикантів з усіх куточків України, які стали учасниками Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU. Перший міжнародний тур новоствореного оркестру відбувся спільно з Федеративним молодіжним оркестром Німеччини (Bundesjugendorchester) містами України (м. Львів, м. Київ) та Німеччини (м. Бонн, м. Берлін). Уже у 2018 році, молодіжний оркестр в повному складі, презентував Україну на концертних майданчиках світового рівня, а саме: Міжнародний фестиваль молодіжних оркестрів Young Euro Classic (Konzerthaus Berlin, Німеччина), відкриття ювілейного концертного сезону в Musikverein Graz (м. Грац, Австрія), участь у Міжнародному фестивалі класичної музики LvivMozArt (м. Львів, Україна).

 

У грудні 2018 року відбувся черговий відбір до складу оркестру, а вже у 2019 оркестр взяв участь у Міжнародному фестивалі класичної музики LvivMozArt (м. Львів, Україна), з успіхом презентував Україну трьома симфонічними концертами та п’ятьма концертами камерної музики на Міжнародному фестивалі Молодих артистів Байройту (Німеччина), а також разом із Львівською державною академічною хоровою капелою «Дударик» відкрив сезон Musikverein Graz двома концертами «За права людини», виконавши європейську прем’єру твору «Kyrie Eleison» сучасної української композиторки Богдани Фроляк та 9-ту симфонію Людвіга ван Бетховена (м. Грац, Австрія).

Усі виступи оркестру отримали вагоме висвітлення в європейській та українській пресі.

 

У планах оркестру на 2020 рік: Міжнародний тур Румунія-Чехія-Польща (червень 2020), участь у Міжнародному фестивалі класичної музики LvivMozArt (вересень 2020), Всеукраїнський тур обласними центрами України (жовтень 2020).

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України