українська російська англійська

Пішов з життя народний артист України, художній керівник Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В. Василька - Ігор Равицький

30.10.2017 | 17:18

29 жовтня  пішов з життя народний артист України, художній керівник Одеського  академічного українського музично-драматичного театру імені  В. Василька з 1988 р. – Ігор Миколайович Равицький.

Як режисер-постановник Ігор Миколайович здійснив постановки понад 20 вистав. В його режисерському доробку вистави за творами класичної драматургії та п’єсами сучасних авторів («Приборкання норовливої» за У.Шекспіром, «Тригрошова опера» та «Кураж» за Б.Брехтом, «Норовливий» Я.Стельмаха та ін.). Ініціював проведення  в Одесі Міжнародного театрального фестивалю «Класика на сцені», присвяченого 100-річчю від дня народження В.Василька (1993 р.), першого Всеукраїнського фестивалю сучасної української драматургії (листопад 1998 р.).

Ігор Равицький широко відомий своїми постановками в театрах Миколаєва, Києва, Одеси, інших міст України. Здійснював постановки вистав у театрах Румунії та Канади. Активно займався викладацькою діяльністю – навчав акторській майстерності студентів вищих навчальних закладів м. Одеси, учасників Болгарського драматичного театру-студії.  

Міністерство  культури України висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам, учням  та шанувальникам його таланту.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України