українська російська англійська

У Мінкультури Громадська рада обговорила проблематику та основні напрямки розвитку культурної галузі на 2017 рік

20.03.2017 | 08:04

Заступник Міністра культури  України Юрій Рибачук взяв участь у засіданні  Громадської ради,  під час якого  були підведенні підсумки роботи громадської інституції в минулому році та окреслені основні завдання її діяльності на 2017 рік.

 

 

 

Юрій Рибачук поінформував членів Громадської ради про пріоритетні  напрямки роботи Міністерства культури  на поточний рік, а також розповів про проекти, які вже сьогодні розробляються або заплановані до реалізації  у відомстві. Окремо він наголосив, що напрацьовуючи  певні рішення, Мінкультури активно залучає широке коло експертів та представників громадських організацій, дотичних до культурної проблематики. Так, при Мінкультури  працюють  експертні ради та робочі групи з розгляду та напрацювання рішень з певних напрямків  культурної політики.

«Зараз ми приступаємо до серйозної експертної роботи над модернізацією театральної справи, буде створено відповідну робочу групу з цього приводу,  продовжується робота із реформування циркової справ, створюється експертна рада з питань сучасного мистецтва», - розповів  Юрій Рибачук.

 

 

Під час засідання учасники розглядали актуальні на сьогодні питання розвитку культурної політики, а саме – можливі ризики для закладів культури у мовах здійснення реформи децентралізації  та використання  міжнародного досвіду з цього питання,  фінансування Мінкультури  окремих культурно-мистецьких проектів, функції та принципи діяльності Українського культурного фонду, заходи для забезпеченню збереження культури та мови національних меншин; оновлення фондів регіональних бібліотек та музейних закладів.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України