українська російська англійська

Мінкультури висловлює рішучий протест діям псевдозахисників культурної спадщини – представникам забудовників

22.07.2017 | 09:00

Міністерство культури України як центральний орган виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини висловлює рішучий протест діям певних забудовників, які під прикриттям так званих «громадських активістів» та засобів масової інформації чинять тиск на Міністерство задля задоволення власних інтересів.

Позиція Міністерства залишається незмінноюситуація з охороною культурної спадщини, яка десятиліття була джерелом корупції, потребує рішучих та принципових дій.

Охорона культурної спадщини є одним із першочергових завдань держави і зосереджує на собі особливу увагу.

Безпідставні звинувачення, а також неправомірні дії так званих «громадських активістів» Міністерство культури розцінює як  ознаки злочину, про що буде у встановленому порядку інформовано компетентні правоохоронні органи.

Вказані дії псевдозахисників культурної спадщини нічим не ґрунтовані та є черговою спробою забудовників історичного середовища повернути «схему» незаконного погодження містобудівних перетворень всупереч вимогам діючого пам’яткоохоронного законодавства.

Міністерство запевняє усіх небайдужих справі збереження пам’яток, що ігноруватиме будь-які подальші спроби тиску на органи охорони культурної спадщини, а особливо з боку «кишенькових» громадських організацій та ЗМІ забудовників, та не погоджуватиме проекти та програми містобудівних перетворень, які не відповідають вимогам чинного законодавства України

Відповідно до повідомлення, з 11.07 по 11.09.2017 року за місцезнаходженням Міністерства культури України та місцем проживання посадових осіб відомства ГО «Актуальна правда» проводитиме безстрокові акції громадського протесту.

 

Згідно даних ЄДР - засновниками ГО «Актуальна правда» є громадяни: Павло Петрушко, Костянтин Медяник та Сергій Медяник (журналіст і колишній представник Espreso TV), які також є засновниками/співзасновниками будівельних організацій, зокрема, ТОВ «ЕйВіСі Девелопмент», ТОВ «Перша монтажна компанія», ТОВ «ЕйВіСі Білдінг», ТОВ «Інститут проектування та інженірінгу», ТОВ «Інститут комфорту та сервісу» тощо.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України