українська російська англійська

Сільські бібліотекарі Хмельниччини навчаються в школі професійного розвитку "Ідеї. Практика. Досвід"

26.07.2017 | 08:37

На заняття школи професійного розвитку, організатором якої є обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка, приїхали сільські бібліотекарі, що обслуговують дітей Хмельниччини. Цьогоріч навчання пройшли 29 учасників  з районів області та об’єднаних територіальних громад. В роботі взяла участь головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА Власюк Н.А.

 

 

Формат проведення занять спонукав бібліотекарів спільно окреслити напрямки роботи з читачами-дітьми в умовах адміністративно-територіального реформування, визначити сучасні підходи до формування інформаційної культури дітей і підлітків, зосередити увагу на національно-патріотичному вихованні підростаючого покоління. Найактивнішими учасниками заходу стали  бібліотекарі  з Шепетівського, Ярмолинецького, Славутського районів та Наркевицької і Війтовецької ОТГ.

 

 

Ділові консультування, проведенні фахівцями обласної бібліотеки, відкрили для сільських бібліотекарів нові інтерактивні форми роботи з читачами та літературні новинки, які до вподоби дітям. Познайомились вони також із результативними підходами до творчого розвитку читачів через їх залучення до майстер-класів.

 

 

А ще, завдяки участі в тренінгах, працівники зможуть краще організовувати  рекламну діяльність та формувати комфортний простір для дітей в бібліотеці. Адже саме діти є найактивнішими читачами сільських бібліотек.

Все це потрібно заради  підвищення якості послуг, які надаються жителям громади, та задоволення потреб користувачів, пов’язаних як з навчанням так і з особистими інтересами.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України