українська російська англійська

Український фрегат "Гетьман Сагайдачний" відвідав мистецький десант

02.08.2017 | 10:23

Український фрегат "Гетьман Сагайдачний", флагман ВМС України, відвідав мистецький десант. У гості до українських моряків прибули радник Міністра культури України, співачка, телеведуча, волонтер Анжеліка Рудницька; співак, композитор, народний артист України Олег Марцинківський; народний депутат України і народна артистка України Оксана Білозір та переможці фестивалю "Усі ми діти твої, Україно!" Катерина Данилкович із Хмельницького та Аліна Анохіна із Краматорська.

 

 

Артистів на "Гетьмані Сагайдачному" зустріли гостинно. Офіцери провели екскурсію по фрегату, розповіли про будні флагмана українського флоту, показали легендарну ікону, яка супроводжувала корабель під берегами Сомалі.

 

 

Гості ж у свою чергу дякували українським захисникам за їхній патріотизм, самовідданість, вірність присязі і подарували чудовий концерт.

Сценою став вертолітний майданчик "Сагайдачного", а глядачами були не лише присутні на фрегаті, а й моряки із сусідніх суден. Тепла атмосфера свята, спільне виконання пісень, танці під спекотним сонцем, великі букети квітів, пам'ятні подарунки від команди "Гетьмана Сагайдачного", безкінечні селфі залишаться у пам'яті не лише дебютантів, а й досвідчених артистів.

 

 

«Під час урочистостей до 25-ліття створення ВМС ЗСУВ України в Одесі, - розповідає Анжеліка Рудницька, - я в чергове побувала на "Гетьмані Сагайдачний" і пообіцяла воякам, що ми обов'язково приїдемо до них із концертом. Щаслива, що така нагода трапилася швидко і мою ініціативу підтримали колеги-артисти. Я пишаюся нашими моряками, які не зрадили присязі і Батьківщині й повернулися в Україну разом із фрегатом. Вони - наші справжні і дуже скромні герої, співати для яких велика честь і приємність».

 

 

«Нам дуже приємно, - коментує подію заступник командувача військово-морських сил України Андрій Урсол, - що українські артисти не забувають про нас. Така моральна підтримка важлива нашим військовим. Я сьогодні у відпустці, але заради зустрічі із прекрасним спеціально приїхав на корабель».

 

 

Господарі і гості, переповнені емоціями, пообіцяли, що такі зустрічі на борту фрегата стануть традиційними.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України