українська російська англійська

Затверджено новий Порядок використання коштів для випуску книжкової продукції за програмою "Українська книга"

09.08.2017 | 14:45

На засіданні 9 серпня Уряд затвердив новий Порядок  використання коштів, передбачених у державному бюджеті для випуску книжкової продукції за програмою «Українська книга». Відповідний проект  постанови розроблений Міністерством культури  України  з метою визначення механізму використання бюджетних коштів щодо діяльності Українського інституту книги та випуску книжкової продукції за програмою «Українська книга».

 

Згідно із затвердженим  Порядком, головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми  є Мінкультури, Український інститут книги є розпорядником коштів нижчого порядку  та  належить до  сфери його управління.

Передбачені бюджетні кошти використовуються з метою поповнення фондів бібліотек, забезпечення рівного доступу  до сучасної української літератури та зарубіжної літератури українською мовою, сприяння максимальному задоволенню  культурно-освітніх потреб  населення у вітчизняній книжковій продукції. Зокрема,  забезпечення випуску  видань для дітей та юнацтва, творів  сучасних українських авторів та видатних зарубіжних письменників, перекладів творів українських авторів іноземними мовами, видань, створених з урахуванням  вимог для людей з особливими потребами тощо.

Крім того, бюджетні кошти спрямовуються на створення цифрової бібліотеки. А саме, придбання технічних засобів, розроблення програмного забезпечення, створення та забезпечення підтримки сайту цифрової бібліотеки   та інші потреби.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України