українська російська англійська

Прем'єра 142 театрального сезону - опера "Шукачі перлів" на сцені Харківської опери

28.11.2017 | 11:52

Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М. Лисенка спільно з агенцією Senf Theatre Partners підготував першу прем'єру 142 театрального сезону - оперу «Шукачі перлів» Жоржа Бізе, яка йшла 4 дні 2,5,10 і 11 листопада, а так само  з нагоди Дня працівників культурі Украині 15 листопада, де була присутня губернатор області Юлія Світлична.

 

 

Глядачі побачили результат спільної роботи артистів ХНАТОБ з командою голландських постановників. «Шукачі перлів» - це історія протистояння любові і дружби, ревнощів і боргу, яка розгортається в екзотичній обстановці привабливого і загадкового для європейців Сходу. Написана 24-річним композитором, опера наповнена пристрастю і натхненними мелодіями. Колоритні масові сцени з хорами і танці чергуються в ній з мелодійними вокальними шедеврами. Музика окремих номерів опери набула статусу справжніх хітів, звучачи на радіо і навіть в голлівудських блокбастерах.

 

Марк Крон, режіссйр-постановник вважає, що основною образ «Шукачів перлів» слід розглядати як «те, з чого зроблені мрії». Саме ця особливість робить оперну історію чарівної.

 

Постановка опери в Харкові традиційна в кращому в сенсі цього слова - адже саме таких вистав, які найбільш повно відповідають «букві і духу» опери XIX століття, за визнанням Марка Крона зараз дуже бракує в Європі. При цьому постановники не відмовляються від інноваційних технологій, і тому на глядачів чекають яскраві візуальні ефекти, якими славляться сценограф і художник по світлу.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України