українська російська англійська

5 грудня до Дня Збройних Сил України відбудеться концерт-презентація альбому сучасних фронтових пісень #ПісніВійни

01.12.2017 | 10:43

5 грудня (вівторок), о 16:00 в Українському кризовому медіа центрі (м. Київ, вул. Хрещатик,2) відбудеться  брифінг з  нагоди концерту-презентації альбому сучасних фронтових пісень #ПісніВійни. Концерт відбудеться за підтримки Міністерства культури України та Генерального Штабу ЗСУ до Дня Збройних Сил України.

 

Спікери брифінгу:

 

Євген Нищук – Міністр культури України;

 

Андрій Коренько - начальник управління інформаційно-пропагандистського забезпечення Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ, капітан першого рангу;

 

Галина Гузьо  - автор та координатор соціально-мистецького проекту  #ПісніВійни;

 

Автори  пісень, учасники проекту  та бойових дій в зоні АТО.

 

5 грудня (вівторок), о 18:00  у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український Дім» (м. Київ, вулиця Хрещатик,2) відбудеться концерт під час якого прозвучать пісні з альбому сучасних фронтових пісень #ПісніВійни  у виконанні воїнів АТО та зірок української сцени.

 

До альбому увійшли 15 композицій, записані в  дуеті із формацією «Піккардійська Терція», лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею, співаком Арсеном Мірзояном, Сергієм «Фомою» Фоменко із групи «Мандри», співачками Оксаною Мухою, Аничкою Чеберенчик та Іриною Долею, лідером гурту «Мері» Віктором Винником та музикантом гурту Kozak System Іваном Леньо, сестрами Тельнюк, співачкою Анастасією Приходько, співаком та композитором Павлом Табаковим і співаком Тарасом Гавриком, а також лідером гурту Ot Vinta Юрієм Журавлем.

 

«Цей унікальний проект представляє дуети бійців-авторів та відомих українських виконавців  і його унікальність полягає саме в тому, що авторами пісень є бійці,  Герої, які захищають Україну на Сході та містять правдиві історії з власних переживань. Цей  проект має не тільки мистецьку цінність, не тільки продукує українську  сучасну пісню про війну, а й виступає документальним свідком подій на передовій, художнім словом відтворюючи почуття, мрії, бачення. Ми вдячні нашим митцям, участь в цьому проекті - їх громадянська позиція. Альбом сучасних фронтових пісень #ПісніВійни відкриває очі, закладає той фундамент, щоб молодь пам’ятала, в яких обставинах вона здобуває свою справжню незалежність», - Євген Нищук, Міністр культури України

 

версія для друку

Відео

Міністр культури Євген Нищук у програмі "Час. Підсумки дня" на "5 каналі"

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України