українська російська англійська

У Києві стартував VIII міжнародний фестиваль "Книжковий арсенал"

31.05.2018 | 15:13

У столиці у НКММК «Мистецький Арсенал» офіційно відкрили VIII міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал».

 

 

Цього року одну із найбільших інтелектуальних подій країни, яка об’єднує літературу й мистецтво, відвідає  рекордна кількість гостей - близько 200 українських письменників і 95 гостей з 31 країни світу. Понад 150 видавництв і нішевих проектів представлять свої найкращі новинки, а дизайнери, ілюстратори, художники – виставкові проекти.

Фокус-тема Книжкового арсеналу 2018 -  «Проект майбутнього».

 

 

«Книжковий арсенал -  масштабна подія, яка є ще одним якісним та яскравим кроком у нашій подальшій презентації України на провідних європейських світових книжкових форумах. Робота з промоції читання, розвитку книговидавничої сфери, формування “книжкового обличчя» України є одним із пріоритетних завдань, які ставить перед собою держава. Сьогодні  ми вважаємо одним із найважливіших і найбільш дієвих форм культурної дипломатії – забезпечення представництва України на міжнародних культурних форумах, заходах та фестивалях. Зокрема, одним із яскравих прикладів якої є потужне представлення національної книжкової галузі на найавторитетнішому заході у сфері книговидання  - Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку. Також важливим є те, що  цьогоріч Україна долучились до Європейської премії з літератури», -наголосив під час свого виступу  Міністр культури України Євген Нищук.

 

 

Свою роботу VIII міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал» розпочав закликом підтримати ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова.

 

 

«Книжковий Арсенал» триватиме  з 30 травня до 3 червня та  підготував  багато цікавих фестивальних подій та спеціальних проектів у тому числі, пов’язаних із сучасними технологіями, змінами у читацьких практиках, новими можливостями для споглядання, відчуття, переживання і проживання історій. На відвідувачів чекають дискусії,перфоменси, презентації, концерти, лекції та творчі зустрічі з авторами.

 

 

«З кожним роком Книжковий арсенал демонструє гармонійне поєднання змісту, оформлення та презентації  літературних новинок і провідних українських видавництв. Виставка фантастична, вона надихає, дарує усвідомленість в тому, що  ми сучасна, інтелектуальна  країна, яка цікавиться книжкою. Адже країн, народ якої не цікавиться книжкою немає майбутнього» – поділився своїми враженнями від  Книжкового Арсеналу 2018 Міністр культури України  Євген Нищук

 

 

Більше про події Книжкового Арсеналу 2018 можна дізнатися за посиланням:https://artarsenal.in.ua/uk/knyzhkovyj-arsenal/pro-proekt/.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України