українська російська англійська

Міжнародний фестиваль актуального мистецтва PORTO FRANKO 2018

12.06.2018 | 16:38

З 13 по 17 червня в місті Івано-Франківськ відбудеться Міжнародний фестиваль актуального мистецтва PORTO FRANKO 2018. На тиждень місто перетвориться на футуристичний центр сучасного мистецтва. Цьогорічний фестиваль прийматиме гостей з Відня, Мюнхена, Брюсселя, Парижа та Вільнюса.

PORTO FRANKO 2018 – це масштабний міжнародний проект, що поєднає електронну музику, сучасну хореографію, постдраматичний театр та актуальне візуальне мистецтво з високими технологіями, наукою та мріями.

Локацій фестивалю: історичний центр Івано-Франківська, зокрема – міська ратуша, Палац Потоцьких, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка, Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ, залізничний вокзал та завод Промприлад.

У центрі цьогорічного фестивалю низка мультижанрових перформансів:

футиристична опера «AEROPHONIA» та балет «Oh, Magic» австрійського хореографа Сімона Маєра.

В рамках фестивалю PORTO FRANKO 2018 відбудеться показ вистав майстрів сучасної європейської режисури – «Книга Йова» Еймунтаса Някрошюса, та «Чайка» Оскараса Коршуноваса.  

В межах концертної програми фестивалю присвяченої 90-річчю від дня народження новатора сучасної музики, лідера музичного авангарду Карлгайнца Штокгаузена, відбудуться виступи американсько-бельгійського тромбоніста Томаса де Моора, угорського перкусіоніста Ласло Худачека, німецько-угорської співачка та перформера Юлії Міхалі.

У рамках спеціальної програми "Поезофонія" український письменник Тарас Прохасько імпровізуватиме на сцені з відомою джазовою співачкою Назгуль Шукаєвою, а Юрій Андрухович презентуватиме роман "Коханці юстиції" під музику київського гурту "Сон Сови".

На головній музичній сцені шанувалиники рок і поп-музики почують наживо британські колективи "All the people", Bloom Twins, американський гурт "The Gitas" та бельгійця J.Bernardt.

 

Детальна інформація по фестивалю за посиланням: www.portofrankofect.com

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України