українська російська англійська

Громадська рада при Мінкультури підвела річний підсумок своєї діяльності

10.07.2017 | 16:09

10 липня за участі Міністра  культури України  Євгена Нищука та заступника Міністра культури України Тамари  Мазур відбулося засідання Громадської ради, яка підвела підсумок  свої діяльності впродовж року після оновлення свого складу. У засіданні Громадської ради при Мінкультури також взяли участь фахівці  та експерти, які продовж року долучалися до діяльності робочих комісій з різних  фахових напрямків.

Міністр культури Євген Нищук  під час свого виступу  відзначив позитивні зміни, які відбулися  в організації та діяльності  Громадської ради, а також зростання ефективності співпраці структурних підрозділів  відомства  та фахівців, які представлені в Громадській раді.

 

 

«Громадська рада збалансовано складена по різних напрямках і впродовж року, в багатьох важливих моментах, я відчував підтримку і кваліфіковану допомогу Громадської ради. Зокрема, під час річного звіту та на численних  засіданнях комітетів Верховної Ради України. Все це є свідченням нормального діалогу між представниками Мінкультури та Громадської ради», -  наголосив Євген Нищук.

 

 

«Саме від вас ми отримуємо інформацію щодо певних загроз ,зокрема, пов’язаних з сферою діяльності Міністерства культури, серед них кадрові, релігійні,  питання охорони культурної спадщини. Ми чуємо ваші думки і реагуємо, адже ми маємо працювати в спільності з громадськістю і це важливий момент, який  варто використовувати на повну силу».

 

Заступник Міністра культури Тамара Мазур  також привітала членів Громадської ради з річницею роботи і коротко розповіла про концептуальну частину зробленої  відомством роботи в галузі охорони культурної спадщини. Окремо вона зупинилася  на результатах  участі української делегації в роботі  41-ї сесії Комітету  Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яка проходить у місті Кракові ( Республіка Польща), під час якої  розглядався звіт про стан збереження об’єкту всесвітньої спадщини «Київ: Собор Святої Софії з прилеглими монастирськими спорудами, Києво-Печерська лавра». А також дії Міністерства культури  направлені на вирішення ситуації із збереженням культурних цінностей, які знаходять на окупованій території  АР Крим.

 

 

Під час засідання Громадської ради  розглядалася низка питань пов’язаних із плануванням її діяльності, у тому числі уточнення  та доповнення до Плану роботи на друге півріччя, питання діяльності  робочих груп при Комісіях  Громради, внесення змін до діючого  Положення та інші організаційні питання.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України