українська російська англійська

На Колегії Мінкультури розглянули нагальні питання розвитку національного кіно

14.07.2017 | 07:58

Під час засідання Колегії Міністерства культури України Голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко поінформував присутніх про результати Десятого конкурсного відбору кінопроектів та щодо доцільності внесення змін Програма виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016/2017 роки.

 

 

За його словами,  на конкурс була подана рекордна кількість кінопроектів - 289,  до другого туру пітчингу пройшло 164 кінопроекти. За результатами пітчингів, Експертна комісія з питань кінематографії затвердила узагальнений рейтинговий перелік кінопроектів, що претендують на включення до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2017/2018 рр. На підставі вказаного переліку експерти рекомендували Державному агентству України з питань кіно здійснити формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2017/2018 рр, включивши до неї 78 кінопроектів.

 

За результатами обговорення Колегією Міністерства культури України було прийнято рішення  внести  запропоновані  кінопроекти до Програма виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2017/2018 роки.

 

 

Окрім цього Колегія розглянула низку актуальних питань розвитку  вітчизняної кінематографії, зокрема, питання відродження та  розвитку анімаційного напрямку, промоції  національного кінопродукту тощо.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України