українська російська англійська

Прес-анонс Міжнародної конференції "Крим 2014-2017: анексована культура" та брифінгу "Стан культури та забезпечення прав у сфері культури на території АР Крим"

24.12.2017 | 20:36

27 грудня (середа) в Національному музеї історії України в Другій світовій війні (вул. Лаврська, 27) відбудеться міжнародна конференція «Крим 2014-2017: анексована культура».

Організатори заходу - Міністерство культури України та Український центр культурних досліджень

 за участі Меджлісу кримськотатарського народу.

 

О 13.00 у рамках міжнародної конференції пройде брифінг, присвячений стану культури та забезпечення прав у сфері культури на території автономної республіки Крим.

 

Спікери заходу:

- Євген Нищук – Міністр культури України;

- Рефат Чубаров – народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу;

- Микола Княжицький – народний депутат України, голова комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.

 

Міжнародна конференція проводиться з метою обміну інформацією та аналізу стану сфери культури та забезпечення прав громадян в сфері культури в анексованому Криму. Під час дискусії планується обговорити низку питань: Археологічні розкопки в Криму 2014-2017; Музейні колекції та музейний фонд України під окупацією; Проблеми забезпечення захисту культурної спадщини (пам’ятки та заповідники); Мовна політика окупаційної влади; Порушення прав людини у сфері культури в Криму в 2014-2017 рр.

До участі в конференції запрошені представники державних органів, народні депутати України, науковці, громадські активісти, зарубіжні дипломати. Конференція відбудеться в форматі панельної дискусії. Планується Skype-включення з Криму.

 

******
Акредитація ЗМІ за тел.: 234-15-36 та e-mail: presa@mincult.gov.ua

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України