українська російська англійська

Національний академічний оркестр народних інструментів у 2017 році взяв участь в рекордній кількості концертів

12.01.2018 | 15:32

Національний оркестр народних інструментів України, провідний мистецький колектив України, єдиний професіональний оркестр українських інструментів, який гармонійно поєднує у своїй творчості виконання творів української класики з неповторною новаторською грою оркестру  та  виконанні хітів  світових легенд. У 2017 році оркестр  взяв участь в рекордній кількості концертів, а саме 76.

 

 

Саме Національний оркестр народних інструментів України виступив на церемонії відкриття Міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення 2017", розпочинаючи захід після Червоної доріжки у виставковому центрі "Парковий" та завершував з гуртом ONUKA  в Міжнародному виставковому центрі. У цей період оркестром були проведені концерти в декількох фан-зонах, під час яких виконані попурі на хіти музичного конкурсу минулих років, а також акомпанував відомим виконавцям.

НАОНІ став переможцем у всіх "битвах"  Міжнародного шоу "Битва оркестрів 2017", зокрема,  вигравши у білоруського Національного академічного народного оркестру імені Жиновича.

 

 

Творчий колектив НАОНI, яким керує лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, народний артист України, професор Віктор Гуцал, у співпраці з сучасними українськими композиторами та виконавцями підготував низку нових програм. Серед них:  Всеукраїнський концертний тур разом з гуртом ВВ у восьми містах України, проект з гуртом ONUKA, робота над яким буде продовжена і в цьому році,  розпочата робота над новою концертною програмою разом з гуртом ТіК (Віктор Бронюк) і активна співпраця  з гуртом "Mad Heads". А також створено дві нові програми -  "Музика рідної землі" з  композиторами І.І.Тараненком та "КиївМузикФест 2017" з композиторами О.Костіним, Ю.Шевченком, М.Стецюном.

 

 

У всіх концертах і програмах звучала українська народна музика в традиційному виконанні, а також сучасні обробки, відтворені засобами народно-інструментального жанру.

 

Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів України (НАОНІ) створено у 1969 році. Перший концерт відбувся 12 квітня 1970 року на сцені Національної опери України. Основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів України. В концертах часто звучать оригінальні ансамблі: сопілкарів, троїстих музик, бандуристів, дримбарів, виконавців на зозульках. Майстерно оркестровані твори української і світової класики Д.Бортнянського, А.Веделя, С.Гулака-Артемовського, М.Лисенка, М.Глінки, М.Леонтовича, Й.Брамса, твори сучасних композиторів та хіти таких світових легенд як The Beatles, Deep Purple, ABBA, Adele, Metallica, Depeche Mode, Pink Floyd, саундтреки, з улюблених кінофільмів «Таксі», «Місія Нездійснена» та інші.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України