українська російська англійська

Відбулося засідання співголів Змішаної міжурядової Українського-Румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин

12.05.2017 | 14:47

Перший заступник Міністра культури України, голова  Української частини  Змішаної міжурядової Українського-Румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин, Світлана Фоменко провела зустріч з Державним секретарем Міністерства закордонних справ Румунії, очільником  Румунської частини  комісії Александру Віктором Мікулом.  У засіданні також взяли участь  Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні  Крістіан-Леон Цуркану та представники Міністерства закордонних справ  України.

 

 

Відкриваючи засідання  перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко відзначила важливість відновлення роботи Змішаної комісії.

 

«Змішана міжурядова Українсько-Румунської комісія з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин була створена достатньо давно і вже близько десяти років засідання не проводились, тому наша зустріч має на меті не лише поновлення роботи, а й актуалізацію обопільно значимих питань до розгляду. Змінилися умови нашої роботи, зокрема наша законодавча база і, навіть, той орган центральної влади, який опікувався питаннями Змішаної міжурядової Українсько-Румунської комісії,  вже ліквідовано і ця компетенція перейшла до Мінкультури. Нам необхідно досягти згоди щодо подальшої взаємодії  із врахування сьогоднішніх реалій», - зазначила Світлана Фоменко.

 

 

«Ми пропонуємо конструктивну роботу, актуалізацію і оновлення наших позицій, щоб в подальшому, відповідно до нашого регламенту, мати зустрічі кожного року і плідно працювати».

 

Зі свого боку, співголова Румунської частини Змішаної комісії Александр Віктор Мікула відзначив, що румунська сторона також вважає за потрібне оновити окремі пункти домовленостей та затвердити  спільний план дій.

 

 

Під час зустрічі було досягнуто домовленості про проведення засідання Змішаної міжурядової Українського-Румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин у вересні  цього року.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України