українська російська англійська

У рамках Року Японії в Україні відбудеться спільний мистецький проект Національної філармонії та відомої японської скрипальки Отані Ясуко

17.05.2017 | 10:05

Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко  провела зустріч з однією з провідних скрипалів Японії Отані Ясуко (Yasuko OTANI). У зустрічі також взяли участь представники Посольства Японії в Україні та заступник генерального директора Національної філармонії України Ернандес Хосе.

 

 

Під час зустрічі сторони обговорили проведення 18 травня у Національній філармонії України, в рамках Міжнародного музичного фестивалю «Київська весна», спільного мистецького проекту за участю скрипальки Отані Ясуко та провідних українських  виконавців у супроводі Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України (диригент -  народний артист України Микола Дядюра).

 

 

Учасники зустрічі також обговорили проекти, які планується провести в рамках Року Японії в Україні, зокрема, можливість організації обміну студентами між мистецькими навчальними закладами України та Японії, та безпосередню участь пані Отані Ясуко та її учнів у проведенні виконавських  майстер-класів для молодих українських виконавців.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України