українська російська англійська

Харківська опера запрошує на "Ніч в опері"

19.05.2017 | 19:47

20 травня Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М. В. Лисенка запрошує на нову «Ніч в опері» - чарівне театральне дійство, що дозволить кожному зануритися в привабливий і загадковий  світ театрального задзеркалля, побачений очима дитини.

«Ніч в опері» - це завжди яскраво і видовищно, завжди неординарно і несподівано, але цього разу глядачі як ніколи раніше, зблизька  відчують  таємничий і привабливий дух Театру, тільки переступивши через його поріг.

Нове яскраве шоу приготував для вас несподіваний творчий тандем - провідна солістка  балету заслужена артистка України Антоніна Радієвська і соліст  опери та художник, лауреат міжнародних конкурсів Олександр Лапін. У цю ніч можливо усе - тому на сцені зустрінуться минулі, справжні і майбутні зірки танцю. Оркестр під управлінням народного артиста України Володимира Гаркуші, Олени Радієвської та Сергія Горкуші виконає музику Сергія Прокоф’єва і групи «Beatles», Альфреда Шнітке і Ханса Циммера, Астора П’яццолли і Карла Дженкінса, а втілять на сцені задум творців дійства знаменита  балерина, народна артистка України Інна Дорофеєва та її чарівна дочка Сонечка Писарєва, солісти   балету і оперної трупи.

 У фойє великого залу на вас цього вечора чекають яскраві перформанси і балетний подіум, фотосесії і виставка вишуканих балетних тюнік, виконаних руками майстрів театру, а також всілякі несподіванки.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України