українська російська англійська

Міністерство культури продовжує прийом заявок на участь у конкурсі культурно-мистецьких програм

30.07.2015 | 10:37

Продовжується прийом заявок на участь у конкурсі з визначення культурно-мистецьких програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається державна фінансова підтримка.

 

До участі у конкурсі допускаються громадські організації та творчі спілки (крім національних творчих спілок та їх регіональних осередків), які є юридичними особами, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення конкурсу тамають всеукраїнський статус.

 

З Цілями та пріоритетними завданнями, на реалізацію яких повинні спрямовуватися програми, що можуть бути подані для участі у конкурсі, а також з вимогами до конкурсних пропозиції, умовами їх подання та формами заяви і Опису кошторису витрат, необхідних для виконання програми можна ознайомитись у рубриці «Конкурс мистецьких програм» на офіційному сайті Міністерства культури України за посиланням:http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/423493.

 

Заявки приймаються до 4 серпня 2015 року за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15.

 

Відповідальний секретар конкурсної комісії Сербіна Єлизавета Андріївна, т. 279-37-97.

 

Конкурс проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України та на виконання наказу Міністерства культури України від 03.06.2015 № 370, зареєстрованого Міністерством юстиції України 17 червня за № 714/27159

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України