українська російська англійська

РІШЕННЯ від 12 серпня 2015 року конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання культурно-мистецьких програм (реалізації проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, які мають всеукраїнський статус, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

12.08.2015 | 17:53

Про визначення переможців конкурсу та обсягів бюджетних асигнувань на реалізацію культурно-мистецьких програм (проектів, заходів).

 

КОНКУРСНА КОМІСІЯ УХВАЛИЛА:

Визначити переможцями конкурсу інститути громадянського суспільства:

 

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація «КВН України»:

- Всеукраїнський культурно-мистецький конкурс для творчо обдарованих дітей та молоді «Жарт-птиця» за ціллю 3) Сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді з обсягом фінансування 82.5 тис. грн.

Всеукраїнська громадська організація «Єврейський форум України»:

- Міжнародний театральний фестиваль «Мандруючі зірки» за ціллю 1) Відтворення культури національних меншин з обсягом фінансування 50.0 тис. грн.

Всеукраїнська громадська організація «Союз підприємців поляків України»:

- Видання газети «Вільність і закон» за ціллю 1) Відтворення культури національних меншин з обсягом фінансування 21.489 тис. грн.

- Видання журналу «Handel PU» за ціллю 2) Відтворення культури національних меншин з обсягом фінансування 50.0 тис. грн.

Асоціація інтернів Верховної Ради України: 

- Культурно-мистецька акція «Історія прапорів України – княжі, козацькі, мілітарні та Державний прапор» за ціллю 2) популяризація державних та національних символів України з обсягом фінансування 100.0 тис. грн.

Всеукраїнська спілка молодіжних громадських організацій «Всеукраїнська спілка волонтерів»:

- Культурно-мистецька акція «Відродження харківського коцу» за ціллю 4) збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини з обсягом фінансування 30.0 тис. грн.

- Культурно-мистецька акція «Крок до мрії» за ціллю 3) Сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді з обсягом фінансування 82.5 тис. грн.

Всеукраїнська спілка молодіжних громадських організацій «Всеукраїнська рада регіонального молодіжного розвитку та співробітництва»:

- Семінар «Культурно-історична спадщина малих міст та селищ України: практичні методи збереження та популяризації» за ціллю 6) підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки працівників музейних закладів України  з обсягом фінансування  52.5.0 тис. грн.

- Культурно-мистецька акція «Яворівські візерунки»  за ціллю 4) збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини з обсягом фінансування 30.0 тис. грн.

- Культурно-мистецька акція «Самчиківський розпис – нова перлина Поділля» за ціллю 4) збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини з обсягом фінансування 71.1 тис. грн.

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнське суспільне об’єднання «Георгія»:

- XI Фестиваль Нового Грузинського Кіно за ціллю 1) відтворення культури національних меншин з обсягом фінансування 50.0 тис. грн.

- Історико-культурне видання «Журнал «Сакартвело» за ціллю 1) відтворення культури національних меншин з обсягом фінансування 50.0 тис. грн.

Всеукраїнська спілки місцевого та регіонального молодіжного розвитку:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                        

- «Свято польської культури в Україні» за ціллю 1) відтворення культури національних меншин з обсягом фінансування 40.0 тис. грн.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Республіканський культурно-освітній центр «Молодь України»:

- Всеукраїнський молодіжний мистецький форум «Кобзареві джерела 2015» за ціллю 3) Сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді з обсягом фінансування 82.5 тис. грн.

- Всеукраїнський молодіжний історико-етнографічний форум «Богуслав - 2015» за ціллю 4) збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини з обсягом фінансування 42.0 тис. грн.

Всеукраїнська громадська організація «Молодий Народний Рух»:

- Всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest за ціллю 4) збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини з обсягом фінансування 76.9 тис. грн.

Всеукраїнська громадська організація «Дитинство»:

- Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Урок казки» 2015 року Всеукраїнського проекту: «Свято дитячих мрій» за ціллю 3) Сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді» з обсягом фінансування  82.5 тис. грн.

 

 

Заступник Міністра культури України,

з питань європейської інтеграції,

голова конкурсної комісії                                               А.М. Вітренко                       

 

Відповідальний секретар

конкурсної комісії                                                            Є.А. Сербіна

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України