українська російська англійська

В'ячеслав Кириленко та Еліав Бєлоцерковські обговорили можливості співпраці з вшанування 75-ї річниці трагедії Бабиного Яру

20.10.2015 | 14:00

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські.

 

ізраїль 2

 

Під час зустрічі було обговорено питання організації заходів із вшанування 75-ї річниці трагедії Бабиного Яру в 2016 році на виконання Указу Президента України від 12 серпня 2015 року № 472 «Про заходи у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру».

 

Віце-прем`єр-міністр – Міністр культури В`ячеслав Кириленко наголосив на важливості відзначення роковин трагедії Бабиного Яру в 2016 році на високому рівні.

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські підтримав пропозицію щодо створення Оргкомітету з організації заходів для вшанування роковин трагедії Бабиного Яру в 2016 році за участі представників єврейських організацій в Україні.

 

На зустрічі було також обговорено питання щодо проведення Днів культури Ізраїлю в Україні, які планується провести Міністерством культури України спільно з Міністерством культури Ізраїлю 9-15 грудня цього року.

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські підкреслив, що сприятиме втіленню цієї ініціативи та підтримав пропозицію щодо проведення Днів культури України в Державі Ізраїль наступного року.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України