українська російська англійська

22 жовтня В`ячеслав Кириленко перебував із робочою поїздкою у Донецькій області

22.10.2015 | 18:05

22 жовтня Віце-прем`єр-міністр – Міністр культури В`ячеслав Кириленко, перебуваючи з робочою поїздкою у Донецькій області, відвідав міста Краматорськ, Дружківка та Слов`янськ.

 

В`ячеслав Кириленко провів зустріч з Головою Донецької облдержадміністрації, керівником військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським та керівництвом місцевих органів влади, відвідав Штаб АТО де зустрівся з командуванням штабу та військовослужбовцями.

 

Крім того, Віце-прем'єр-міністр взяв участь у відкритті картинної галереї репродукцій картин кращих музеїв світу у місті Дружківка та провів зустріч із працівниками закладів культури Слов`янського міського центру культури та дозвілля.

 

Під час відкриття картинної галереї В’ячеслав Кириленко наголосив, що сьогодні культура, як ніколи потребує уваги з боку держави, а жителі Донеччини мають відчувати підтримку та увагу суспільства , і зі свого боку, Міністерство культури України буде всіляко сприяти і підтримуватиму вати проведення мистецьких заходів.

 

 

Віце-прем`єр-міністр також відвідав концерт Тараса Компаніченка та його колективу «Хорея Козацька» у місті Слов’янську для військовослужбовців та місцевих мешканців, який відбувся за сприяння Міністерства культури України. Впродовж 22-23 жовтня Тарас Компаніченко проведе концертну програму ще у містах Дружківці та Красному Лимані.

.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України