українська російська англійська

Мінкультури приймає заявки на проведення культурно-мистецьких заходів у 2016 році

28.12.2015 | 13:39

Міністерство культури України продовжує прийом документів на проведення культурно-мистецьких заходів для розгляду Експертною радою Міністерства культури України з відбору культурно-мистецьких проектів для надання державної фінансової підтримки з метою їх включення до Плану роботи Мінкультури на 2016 рік.

 

Документи (лист-звернення, заявка та кошторис витрат) до Мінкультури можуть подавати місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, національні творчі спілки та їх регіональні осередки, підприємства, установи, організації та їх об’єднання незалежно від форм власності та підпорядкування, а також професійні творчі працівники, які здійснюють діяльність у сферах культури та мистецтв.

 

Документи приймаються не пізніше як за 30 днів до початку кварталу, на який припадає запланована дата проведення заходу.

 

Документи подаються у паперовому вигляді за адресою 01601, м. Київ, вул. Івана Франка, 19 Міністерство культури України та електронною поштою: mus@mincult.gov.ua. Телефон для довідок: 044-234-79-11.

 

Документи:

Положення
про Експертну раду Міністерства культури України з відбору культурно-мистецьких проектів для надання державної фінансової підтримки
Персональний склад
Експертної ради Міністерства культури України з відбору культурно-мистецьких проектів для надання державної фінансової підтримки
Форма заявки на проведення культурно-мистецьких заходів у 2016 році
Форма розрахункового кошторису витрат
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України