українська російська англійська

В Мінкультури обговорили перспективи співпраці з Програмою "Культура і креативність" в рамках участі України у програмі "Креативна Європа"

04.02.2016 | 17:49

4 лютого заступник Міністра культури  з питань європейської інтеграції  Андрій Вітренко  провів зустріч з директором Британської Ради в Україні Саймоном Вільямсом та керівником Програми ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» Тімом Вільямсом. У зустрічі також взяли участь  координатор сектору з питань регіонального розвитку, молоді та культури Представництва ЄС в Україні Тетяна Шульга  та директор Українського центру культурних досліджень Олександр Буценко.

 

 

Андрій Вітренко проінформував учасників зустрічі про ратифікацію Угоди між Урядом України та Європейською Комісією про участь України у програмі "Креативна Європа" та окреслив перспективні кроки Міністерства культури щодо практичної реалізації Угоди.

 

 

Сторони обговорили питання заснування Національного бюро програми «Креативна Європа», безпосередньо проведення процедури відбору керівника і співробітників бюро, створення відповідного веб-сайту,  а також проведення спільних заходів з метою поширення інформації про програму та навчальних семінарів для українських учасників. Перший такий захід планується провести уже в березні цього року.

 

Також, під час зустрічі розглядалися питання співпраці з програмою “Культура і креативність» в рамках інших проектів, зокрема  таких  як «Урбаністичні стратегії в історичних містах, скеровані громадами» (COMUS) та «Індикатори культури для розвитку» (CDIS).

 

Нагадаємо, що 3 лютого Верховною Радою України прийнято Закон  України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Європейською Комісією про участь України у програмі «Креативна Європа»: програма Європейського Союзу для сектору культури та креативності, та про співробітництво між Україною та Європейським Союзом у підпрограмі «Медіа» програми «Креативна Європа». За відповідне рішення проголосували 244 народні депутати.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України