українська російська англійська

На розгляд Експертної ради Мінкультури з відбору культурно-мистецьких проектів надійшло 39 пропозицій

05.02.2016 | 09:29

З метою об'єктивного і прозорого відбору культурно-мистецьких проектів для надання державної фінансової підтримки та їх включення до Плану роботи Мінкультури на 2016 рік наказами Міністерства культури України (від 28 квітня 2015 року N 252) затверджено Положення про Експертну раду Міністерства культури України з відбору культурно-мистецьких проектів для надання державної фінансової підтримки та склад Експертної ради Мінкультури (від 20 листопада 2015 р. № 938) з відбору культурно-мистецьких проектів.

 

Для заходів, запланована дата проведення яких припадала на лютий-березень 2016 року, Міністерством культури України проводився прийом документів до 15 січня 2016 року.

 

На розгляд Експертної ради Міністерства культури України з відбору культурно-мистецьких проектів для надання державної фінансової підтримки з метою їх включення до Плану роботи Мінкультури на 2016 рік надійшло 39 пропозицій.

 

Пропозиції надали місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, національні творчі спілки та їх регіональні осередки, підприємства, установи, організації та їх об’єднання незалежно від форм власності та підпорядкування, а також професійні творчі працівники, які здійснюють діяльність у сферах культури та мистецтв.

 

Документи:

Пропозиції на проведення культурно-мистецьких заходів у 2016 році
версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України