українська російська англійська

У Києві розпочинається зйомка українсько-італійського фільму "Ізі"

09.02.2016 | 11:37

10 лютого у Києві розпочнеться перший знімальний день українсько-італійського фільму «Ізі» та традиційне урочисте розбиття тарілки за участі український та італійських кінозірок.

Кінофільм «Ізі» - це перша українсько-італійська ко-продукція, що створюється за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури Італії та Фріулі Венеція Джулія Аудіовізуального фонду. Бюджет проекту сягає 1,2 млн. євро.

Зйомки фільму проходитимуть в Україні (у Києві, Львові та Карпатах) та в Італії (Градо). Фільм зніматиметься двома мовами – українською та італійською.

 

З української сторони виробництвом стрічки займаються Олег Щербина та Юлія Чернявська (Fresh Production Group), з італійської – Кіара Барбо (Pilgrim Film) та Массімо Ді Рокко (Bartleby Film).

Режисером і сценаристом «Ізі» виступає італійський режисер та сценарист Андреа Маньяні, відомий своїми роботами «Distretto ди Polizia 11» (2011), «L'Ispettore Coliandro» (2008-2009), «Dove?» (2009), «Caffè Trieste» (2009), «Look at Me» (2006). Сценарій стрічки «Ізі» був створений у співробітництві з Mediterranean Film Institute script workshop за участі відомого грецького сценариста та письменника Нікоса Панайотопоулоса.  

 

Оператор фільму – один з талановитіших молодих операторів України Дмитро  Недря. В цьому році він працював над проектами «Микита Кожум’яка» (2016) і «SELFIEPARTY» (2016) режисера Любомира Левицького.

Головні актори фільму: італійський актор Нікола  Ночелла, український актор Остап Ступка, а також італійська акторка Барбара  Буше.

Зйомки фільму плануються завершити у кінці квітня 2016 року в Італії. Прем’єра стрічки відбудеться у 2017 році.

 

Кінострічка «Ізі» – це комедія, яка розповідає про пригоди депресивного 40-річного італійця Ісідоро – колишнього красеня й успішного пілота-автогонщика, який опустився на самісіньке дно відчаю і, будучи навіть не в змозі вкоротити собі віку, змушений коритися старшому братові – єдиному, хто ще підтримує в ньому іскру життя. Тож тепер Ізі виконує його завдання — везе із Італії у високогірне карпатське село труну із тілом загиблого на будівництві українського заробітчанина.

 

версія для друку

Відео

"Свобода слова" з Євгеном Нищуком на телеканалі ICTV (21.11.16)

Фотогалерея

Міністерство культури України висловлює рішучий протест діям окупаційної влади Криму по здійсненню будівельних робіт на території Бахчисарайського заповідника
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України