українська російська англійська

В'ячеслав Кириленко висловив підтримку проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо частки пісень українською мовою в музичних радіопрограмах

19.02.2016 | 10:44

Віце-прем’єр-міністр - Міністр культури України В’ячеслав Кириленко  висловив підтримку проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах) (законопроект №3822 від 27.01.2016 р.):

 

«Запровадження квоти в радіоефірі є дієвим механізмом, який використовується в багатьох країнах світу з метою підтримки національного культурного продукту. Відмовлятися від квот в сучасних умовах означає сприяти гуманітарному реваншу «русского мира».

 

Окрім того, відкидати вкрай потрібний Закон  тому що його норми теоретично можуть бути враховані в іншому законопроекті, який  невідомо коли буде, також неправильно».

 

Також В’ячеслав Кириленко зазначив:  «Моніторинг громадських організацій засвідчує, що кількість україномовних пісень в радіоефірі складає приблизно 5%. Очевидно, що ми маємо справу з тотальним ігноруванням багатьма радіостанціями норм навіть чинного законодавства. Ця ситуація мала б, в першу чергу,  стурбувати Нацраду з питань телебачення і радіомовлення  і спонукати її вживати  більш активних заходів впливу на порушників.»

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України