українська російська англійська

В Івано-Франківську відбудеться перший семінар-тренінг "Участь у програмі ЄС "Креативна Європа"

11.03.2016 | 15:20

23 березня у м. Івано-Франківськ відбудеться перший семінар-тренінг для українських організацій, які працюють в сфері культури і креативних індустрій західного регіону, з циклу запланованих на 2016 рік заходів (Західний, Центральний, Південний і Східний регіони), з метою поширення інформації про програму Європейського Союзу «Креативна Європа».

 

Семінар проводиться Міністерством культури України спільно з Івано-Франківською облдержадміністрацією, Українським центром культурних досліджень за участю програми ЄС – Східного партнерства «Культура і креативність».

 

Програмою семінару передбачено участь керівників національних бюро програми «Креативна Європа» в Литовській Республіці Егле Делтувайте та Великій Британії Крістофа Янковські, представника Британської Ради в Україні Пабло Росселло,  а також експерта програми ЄС – Східного партнерства «Культура і креативність» Анастасії Нуржинської.

 

Для участі у семінарі необхідно зареєструватися до 18 березня 2016 року за формою http://goo.gl/forms/O17Qu5BTbW , або надіслати запит з коротким описом діяльності вашої організації і контактними даними на електронну адресу: kolodka@mincult.gov.ua.

Кількість місць  учасників семінару-тренінгу обмежена.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України