українська російська англійська

У Таллінні обговорили перспективи співробітництва України та Естонії в культурній сфері на 2017-2021 роки

12.03.2016 | 07:12

11 березня у м. Таллінн, в рамках візиту до Естонської Республіки для проведення зустрічей з керівниками урядових та парламентських установ, до функціональних обов’язків яких віднесено питання європейської інтеграції, заступник Міністра культури України з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко провів зустріч із заступником Генерального секретаря Міністерства культури Естонської Республіки пані Анне-Лі Реймаа.

 

Під час зустрічі  розглядалися питання запозичення естонського досвіду  у розвитку креативних індустрій та реформуванні інших галузей культурної політики держави.

«Досвід Естонії в розвитку культурних і креативних індустрій є важливим для нас в процесі реформування сфери української культурної політики і ми сподіваємося на плідну співпрацю з нашими естонськими партнерами в  цьому питанні"- зазначив Андрій Вітренко .

 

 

Естонська сторона висловила свою готовність до обміну досвідом,  зокрема в  питанні створення та функціонування Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа», головним завданням якого є інформування культурних організацій про умови участі  у програмі та можливості  фінансування культурних проектів у співпраці з  європейськими партнерами.

Окремо сторони обговорили питання укладання програми співробітництва та спільних заходів обох країн в культурній сфері на 2017-2021 роки.

 

 

Перебуваючи з візитом в Таллінні, Андрій Вітренко також ознайомився з діяльністю естонського Центру української культури та оглянув музей української культури і побуту, створений при Центрі,  які засновані українською громадою Естонії.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України