українська російська англійська

Розпочинаються зйомки фільму Ахтема Сеітаблаєва "Її серце"

18.05.2016 | 09:50

Про це 17 травня під час прес-конференції в інформаційному агентстві «УНІАН» повідомили режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв; продюсер Іванна Дядюра; голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко та Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Зйомки фільму відбудуться в Україні, Грузії та Ізраїлі. Акторський склад також буде інтернаціональним, однак головну героїню, вісімнадцятирічну кримськотатарську дівчину Саіде, зіграє дуже талановита, хоч і маловідома українка, чиє ім’я поки не оголошується.

Режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв наголосив: «Особливість описаної у фільмі історії полягає в тому, що Саїде врятувала понад 90 дітей-сиріт, більшість з яких була євреями, двічі. Спершу – від нацистів, видаючи дітей за татар, а вдруге – від військ НКВД, які здійснювали депортацію кримських татар у 1946р, довівши, що діти – євреї».

 

 

Кінофільм «Її серце» є переможцем 7-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно і створюється за його підтримки. Бюджет фільму становить 31 млн. грн., а частка державного фінансування 10 млн. грн., 7 з яких вже сплачена. Решта, згідно з чинним законодавством, буде сплачена після завершення продукту.

Про це повідомив голова Держкіно України Пилип Іллєнко, і зазначив: «Для нас підтримка цього проекту дуже важлива. Насамперед, через актуальність тематики. Також велике значення має успішний досвід та популярність актора і режисера Ахтема Сеітаблаєва, що є запорукою зацікавленості фільмом серед глядачів. Картина має великі шанси на успіх також тому, що буде створюватися у співпраці з грузинськими кінематографістами, а копродукція з Грузією є сьогодні одним із пріоритетних напрямів для нашої кінематографії. Ми покладаємо великі надії на те, що прокат цього фільму з успіхом відбуватиметься не лише в Україні, але й в інших європейських країнах, і рано чи пізно «Її серце» буде показано у Криму».

Вихід картини в прокат планується на осінь 2017-го року.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України