українська російська англійська

20 травня у Чернігові стартує перший Міжнародний фестиваль патріотичного документального кіно "КіноДок"

19.05.2016 | 14:06

З 20 по 22 травня у місті Чернігів, за підтримки Міністерства культури України,  відбудеться Перший Міжнародний фестиваль патріотичного документального кіно «КіноДок».

 

Фестиваль проводиться з метою пропаганди неігрового кіно, формування його високого соціально-культурного статусу, обміну досвідом та ідеями між кінематографістами, сприянню творчій молоді у сфері кінематографії, просування кращих зразків документального кіно до широкого глядача. Виховання почуття патріотизму та любові до рідної країни, шанобливого ставлення до її історії, національних та культурних традицій.

 

Ідея проведення фестивалю належить Народному артисту України Дмитру Чирипюку та Ганні Левківській.

 

У програмі фестивалю конкурсна програма, професійні дискусії, семінари, майстер-класи, творчі зустрічі з глядачами, круглі столи, присвячені актуальним проблемам кінематографа, екскурсії.

 

У фестивалі братимуть участь українські і зарубіжні аматорські та професійні творчі колективи.

До конкурсної комісії кінофестивалю увійшли  Кшиштоф Зануссі (голова журі), Богдан Бенюк, Михайло Іллєнко, Сергій Маслобойщиков.

Відбір кращих робіт та визначенням призерів здійснюватиметься у номінації по категоріям: Гран-прі, 1, 2, 3 місця, Приз журі, Приз глядацьких симпатій.

 

На участь у Першому Міжнародному фестивалі патріотичного документального кіно «КіноДок» було подано більше 70-ти робіт,  конкурсне журі визначило 20 фільмів, які номіновані для участі в Фестивалі.

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України