українська російська англійська

20 травня розпочинає свою роботу ХVII Всеукраїнська виставка-форум "Українська книга на Одещині"

19.05.2016 | 10:54

З 20 по 22 травня в Одеській національній науковій бібліотеці триватиме ХVII Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині».

Захід проходить за підтримки Міністерства культури України, Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.

 

Програма виставки-форуму передбачає широкий спектр заходів, серед них: презентації нових вітчизняних видань, промоакції, дискусійна студія з питань книговидання, мистецький ярмарок, авторські читання, музична вітальня «Співаю тебе, Україно» за участі провідних артистів Одеського національного академічного театру опери та балету, поетичні вечорниці, автограф-сесії, майстер-класи, зустрічі з видавцями та авторами, Всеукраїнська благодійна акція «Бібліотека українського воїна», книжково-ілюстративна виставка «Книги письменників Одещини 2014-2016» тощо.

 

Вперше на виконання Державної цільової програми підтримки і розвитку читання та Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року» планується проведення Свята дитячої книги, підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року» та визначення переможців з-поміж 100 юних претендентів Одеського регіону.

У програмі  виставки-форуму – конкурс книжок, виданих на теренах України, «Краща книга виставки-форуму 2016 року». Переможці конкурсу будуть  відзначені дипломами та подяками організаційного комітету.

 

Приймаючи естафету попередніх виставок, програма XVIІ Всеукраїнської виставки-форуму “Українська книга на Одещині” передбачає проведення  21 травня виїзного Свята української книги до м. Роздільної Одеської області та благодійну  акцію – передачу книжок сільським бібліотекам.

 

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України