українська російська англійська

ХVIII Міжнародний театральний фестиваль "Мельпомена Таврії" зібрав 29 театральних колективів

19.05.2016 | 12:55

З 20 по 28 травня у Херсоні  триватиме масштабний   Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії».

 

У цьогорічному  фестивалі візьмуть участь 29 театрів, які представлять 32 вистави. Гостями фестивалю стали театральні колективи з України, Грузії, Португалії, Австрії, Угорщини, Румунії, Литви , також  будуть представники Польщі та Білоруської Республіки.         

Традиційно, під час фестивалю працюватиме «Green zone», на якій відбуватимуться читки п’єс провідних драматургів, майстер-класи, презентації книг відомих українських авторів, музичні зустрічі, спілкування творчої молоді.  А також, вперше розпочне свою роботу «театральний пікнік».

 

Програма фестивалю  представить багато цікавих заходів: традиційна карнавальна хода вулицями міста, святковий гала-концерт, майстер-класи, творчі зустрічі, театральний капусник, автограф-сесії з театрами учасниками фестивалю на вулиці Суворова, вистави просто неба у Потьомкінському сквері та на базі зеленого туризму «Чумацька криниця».

 

В рамках фестивалю відбудеться Всеукраїнська нарада директорів та художніх керівників театрів України. Цього року на нараді  будуть обговорюватися питання введення контрактної системи у театрах.

 

Під час фестивалю будуть проходити кілька соціальних проектів:

 

- Міжнародна антинаркотична асоціація (м. Київ), драма «Останній вагон» (Т. Жирко);

 

- Підтримка Херсонським театром Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру, який знаходить в евакуації, показ вистави «Ніч на полонині», яку випускає у Северодонецьку творча група нашого театру.

 

- проект театральної студія «Золота маска» та громадської організації «Серце матері» м. Херсон. Вистави «Буратіно» та «Крила».

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України