українська російська англійська

Освітня програма Європейської Театральної Конвенції 2016 запрошує до співпраці театральних та культурних діячів України

23.05.2016 | 09:34

Освітня програма Європейської Театральної Конвенції 2016 «Театр – це Діалог – Діалог культур: спільна робота європейської мережі театрів з театрами Східної Європи» - новий проект ЄТК, європейської мережі державних театрів та Державного театру Брауншвайг (м. Брайншвайг, Німеччина) у співробітництві з партнерами з України, Грузії та Молдови. Виходячи з успішного досвіду реалізації спільних проектів у 2014 та 2015 роках,  метою цьогорічного проекту є зміцнення та подальший розвиток громадянських і культурних зв'язків, які були успішно встановлені протягом останніх двох років.

У рамках реалізації зазначеного проекту розроблено декілька освітніх програм для театральних та культурних діячів України та Молдови, націлених на встановлення професійних контактів та зв’язків, обмін досвідом та налагодження міжнародного співробітництва.

 

Освітня програма для українських діячів театрального мистецтва від Європейської Театральної Академії ЄТК, 5-9 липня 2016, Авіньйонський фестиваль.

 

Чотиритижнева освітня програма для українських діячів театрального мистецтва у листопаді 2016 року при театрі-члені ЄТК

 

Освітня програма для діячів театрального мистецтва з України та Молдови у рамках Міжнародного театрального фестивалю у Тбілісі,  Грузинський театральний шоукейс, 4-8 жовтня 2016 року

 

 

Детальну інформацію щодо діяльності організації, проектів, що пропонуються для реалізації, умов участі та аплікаційні форми учасника  можна знайти на офіційному сайті Європейської Театральної Конвенції за посиланням:

http://www.etc-cte.org/

 

Довідково

 

Європейська Театральна Конвенція (ЄTК) є найбільшою в Європі мережею державних драматичних театрів, що включає  40 театрів-членів з 20 країн світу, які мають державне фінансування. ЄТК є тією ланкою, що зв’язує  культури і культурні інституції Європи, об’єднуючи європейські театри та театральних митців, підтримуючи театральні обміни та співпрацю. Політична ситуація в Україні дає підстави для зміцнення зв'язків ЄТК з театрами і митцями  країн, які  у даний час знаходяться в умовах кризи, щоби будувати мости та  об'єднуватись з партнерами мережі ЄТК для побудови довгострокових відносин і створення нових професійних перспектив.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України