українська російська англійська

Артисти Харківської опери відвідали з концертами Луганщину

30.05.2016 | 16:08

Група артистів Харківського національного академічного театру опери та балету, в рамках  Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас», ініційованого  Міністерством культури України, відвідали 26 і 27 травня з концертами міста і селища  Луганщини в зоні проведення АТО.

 

 

Група артистів у складі шести співаків і квінтету музикантів дали три концерти в будинках культури населених пунктів Луганської області — районному  центрі Новопсков, а також селищах Можняківка і Новобіла.

 

 

 «Тільки побувавши тут, побачивши захоплені очі людей на концертах, розумієш, наскільки важлива та місія, яка покладена на нас — високо нести прапор українського мистецтва по всій території нашої батьківщини. Війна поламала багато доль, вона не обійшла нікого з тих, що живуть в зоні АТО... І в зв'язку з цим абсолютно особливе значення мають  такі  мистецькі акції — підтримати прекрасне в людях, дати їм духовні сили жити і йти вперед. Наш театр ще не раз відвідає ці краї з концертами», — каже перший заступник генерального директора ХНАТОБ Ігор Тулузов.

 

 

Майстрів сцени Харківського оперного театру проводжали словами подяки і запрошеннями приїхати знову.

 

 

«Наші артисти, повернувшись з поїздки, як ніколи захоплено відгукуються про теплий прийом, який надали їм місцеві жителі і адміністрації селищ. Зали будинків культури були сповнені глядачами, які принесли з собою щирі почуття, оплески, посмішки, квіти і... навіть сльози. Ми привезли ретельно підібрану програму з кращих музичних п'єс, класичних оперних арій і популярних українських пісень. Вважаю, що подібні виїзди мають величезне значення для жителів Луганщини, вселяючи надію, зміцнюючи віру і любов до України», — розповів генеральний директор ХНАТОБ Олег Орищенко.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України