українська російська англійська

10 червня у Посольстві України у Фінляндії відкриється фотовиставки "Україна: 2014-2016. Війна і мир"

02.06.2016 | 12:57

10 червня в Гельсінкі відбудеться відкриття виставкового проекту «Україна: 2014 – 2016. Війна і Мир», створеного Національним музеєм історії України у Другій світовій війні, громадською організацією «Міжнародна ініціатива з підтримки України» та Міністерством закордонних справ України.

Мета проекту – донести до європейської спільноти інформацію про події в Україні, які відбулися під час Революції Гідності та у постмайданівський період. Події, які змінили хід історії не тільки нашої держави.

 

Експозиція складається із сотні фотографій професійних авторів та аматорів, які зафіксували події в Україні під час Революції Гідності та в постмайданівський період.

Авторські світлини для виставкового проекту «Україна: 2014 – 2016. Війна і Мир» надали відомі фотокореспонденти Віктор Гурняк, Ігор Волосянкін, Максим Дондюк, Петро Задорожний, Антон Кіреєв, Станіслав Козлюк, Максим Левін, Сергій Лойко, Єфрем Лукацький, Олександр Козловський, Антон Наумлюк, Сергій Ніколаєв, Макс Рокотанський; волонтери Юрій Збанацький, Юрій Мисягін; учасники бойових дій на Сході України; штатні та позаштатні фотографи Українського Незалежного Інформаційного Агентства Новин (УНІАН), які перебували в епіцентрі подій; Державне космічне агентство України та Мала академія наук України. Назви фотознімків та коментарі подаються в авторській редакції.

 

Виставка експонуватиметься з 10 червня по 10 липня 2016 року у приміщенні Посольства України у Фінляндії.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України