українська російська англійська

8 червня в Івано-Франківську стартує міжнародний фестиваль сучасного мистецтва PORTO Franko Гогольfest

07.06.2016 | 08:24

З 8-12 червня в Івано-Франківську відбудеться міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва PORTO Franko Гогольfest, який поєднає столицю української постмодерної літератури з унікальним архітектурним обличчям із фестивалем «ГОГОЛЬFESTом».

 

Фестиваль «PORTO FRANKO ГОГОЛЬFEST» відвідають митці з України, Австрії, Болгарії, Данії, Франції, Німеччини та Китаю. Він об’єднає майже два десятка напрямів мистецтва: програма візуального мистецтва, театральна, музична (класична академічна музика і альтернативна), екологія і туризм, кіно і література, програма перформансів, балет, хореографія, а також синтетичні жанри.

 

Історичні місця Івано-Франківська стануть численними локаціями для проведення  масштабного фестивалю з великою кількістю акцій. За словами організаторів,  відкриття фестивалю відбудеться новим шоу від музичного гурту «Dakh Daughters» та виступом франківських гуртів. Виступатиме театр ДАХ з  виставою «Собача будка, франківська Перкалаба.  До участі у фестивалі запрошено диригента веймарської опери Кирила Карабиця, солістку віденської опери Лєну Бєлкіну, французького художника П’єра Ротто та харківського художника Романа Мініна, щоб розписати декілька стін в Івано-Франківську.

 

Концепція кінопрограми  PORTO Franko Гогольfest  – це налагодження діалогу – як всередині України, так і в стосунках України і світу. Географічно (за адресою кіновиробництва або темою фільму) кінопрограма представляє Івано-Франківськ, Київ, Крим, Маріуполь, Чернівці, Львів, Ужгород. Зокрема, вона  представить «Кримські історії» Нарімана Алієва - ігрові короткі метри зняті на батьківщині режисера, в Криму, актори – його родичі і близькі друзі, кримські татари. Одна з трьох новел представляла Україну у конкурсній програмі 66-го Берлінського міжнародного кінофестивалю, «Молодію» – фестиваль соціальної відеореклами, програму KISFF – переможці Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів та багато інших цікавих показів.

 

На фестивалі буде представлена нова опера-реквієм “ЙОВ” режисера Влада Троїцького та композиторів Романа Григоріва, Іллі Разумейка; українсько-іспанський проект «ADUR»; танцювальний спектакль «Синдром втраченої зиготи» (автор ідеї та режисер – Христина Шишкарева) та багато інших нових колабораційних проектів.

 

З програмою PORTO Franko Гогольfest  можна ознайомитись на сайті  Фестивалю

http://pfgf.com.ua/programs/

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України