українська російська англійська

Світлана Фоменко ініціювала проведення в Україні в 2017 році Огляду культурної політики з наголосом на питаннях модернізації культурних інституцій

14.06.2016 | 17:25

13-15 червня Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко бере участь у п’ятому засіданні Комітету Ради Європи з питань культури, спадщини та ландшафту (CDCPP) у місті Страсбург (Французька Республіка).

 

14 червня на засіданні CDCPP заслухали та обговорили доповідь Школи управління Херті, підготовленої для Ради Європи стосовно Системи індикаторів розвитку культури та демократії (IFCD). За результатами здійснених досліджень Україна демонструє низький рівень розвитку як культури, так і демократії (однією з причин такого результату є, в  тому числі, і брак статистичної інформації).

 

 

Під час обговорення доповіді Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко звернулася до Секретаріату Комітету з ініціативою проведення у 2017 році в Україні Огляду культурної політики з окремим наголосом на питаннях охорони культурної спадщини і модернізації культурних інституцій та інфраструктури  в різних регіонах з метою удосконалення формування державної політики у сфері культури.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України