українська російська англійська

В Одеському художньому музею вперше представлять виставку відреставрованих творів іконопису та живопису

02.07.2016 | 08:25

8 липня 2016 року о 15.00 годині в Одеському художньому музею  відбудеться відкриття виставки «В лабіринтах часу», яка  представить твори із зібрання музею, відреставровані художниками-реставраторами головної організації Національного науково-дослідного реставраційного центру України в м. Києві, Одеської та Львівської філій закладу за останні сорок років.

Виставка «В лабіринтах часу» репрезентуватиме врятовані й повернені до життя твори олійного та темперного живопису ХVІІІХХ століть. Серед них на особливу увагу заслуговують ікона «Святці на Вересень місяць», поч. ХVIII ст., ікона «Цар Царем», кін. ХVIII – поч. ХIХ ст., а також живописні твори таких видатних художників ХІХ ст., як Айвазовський І.К. «Хмари над морем», Боголюбов О.П. «Місячна ніч», Дворніков Т.Я. «Краєвид з монастирем», Пімоненко М.К. «Побачення», Сверчков М.Е. «Трійка і борзятник», Суходольський Я. «Амазонка», 1847 р., Трутовський К.О. «Українське село», Хойнацький Р.П. «Мадонна», 1866 р.

Деякі з експонатів будуть представлені вперше і тому, безсумнівно, привернуть увагу істориків, мистецтвознавців, культурологів.

Відвідувачам будуть запропоновані текстові та фотоілюстративні матеріали про етапи консерваційно-реставраційної роботи, результати наукових досліджень тощо.

Виставка працюватиме від 8 липня до 4 вересня 2016 року в приміщенні виставкового залу Одеського художнього музею за адресою: вул. Софіївська, 5 а.

Час роботи: щоденно з 10:00 до 17:00.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України