українська російська англійська

Заява Міністерства культури України щодо відбору міста-господаря Пісенного конкурсу "Євробачення - 2017"

27.07.2016 | 14:49

Мінкультури інформує громадськість, що будь-які хвилювання щодо проведення в Україні в 2017 році Пісенного конкурсу “Євробачення” безпідставні. Сьогодні на окремому позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалене важливе рішення щодо надання державних фінансових гарантій організаторам конкурсу.

 

У період 25-26 липня 2016 року відбувся фінальний етап відбору міста та арени для підготовки та проведення у 2017 році Пісенного конкурсу “Євробачення”, під час якого було проведено інспекцію міст-фіналістів – Києва, Дніпра та Одеси – з метою ознайомлення з їх інфраструктурою та особливостями реалізації поданих цими містами заявок. Інспекція проводилась особисто Міністром культури України Євгеном Нищуком спільно з членами Оргкомітету та представниками Європейської мовної спілки і НТКУ.

 

Також наголошуємо, що рішення щодо оголошення міста-господаря Пісенного конкурсу “Євробачення-2017” буде ухвалене вже найближчими днями за результатами детального фінального обговорення членами Оргкомітету.

 

версія для друку

Відео

Fair Play. Free Sentsov.

Фотогалерея

Флешмоб "Музейні таємниці"
Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Міністерство культури України